APIE MUS

UAB „GAMTOS ŠALIS“ – didmenine ir mažmenine prekyba užsiimanti įmonė, prekiaujanti gyvūnų maistu ir maisto papildais, nuo mažylio iki senjoro. Rūpinamės savo pirkėjais bei jų keturkojais, siūlome tik aukščiausios kokybės produktus, kad visi mūsų klientai būtų sveiki ir laimingi.

 

VIZIJA

Mūsų tikslas būti profesionaliausia ir dinamiškiausia bendrove Pabaltijo šalyse. Prekiauti tik aukščiausios kokybės, visame pasaulyje įvertintais, gaminiais keturkojams augintiniams bei žmonėms.
MISIJA

Atsakingai ir profesionaliai tiekti kokybiškus maisto papildus ir maisto gaminius tiek žmonėms, tiek gyvūnams. Stiprinti žmonių ir gyvūnų sveikatą. Skatinti susirgimų profilaktiką. Skatinti sveiką gyvenimo būdą.

Atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti tiekimo paslaugų kokybę. Tobulinti darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.
Mūsų misija – teikti naujoviškus aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas sveikatos priežiūros srityje, propaguoti sveiką gyvenseną ir skatinti klientus atsakingai rūpintis savo sveikata. Gera sveikata būtina kokybiškam ir aktyviam gyvenimui.

 

TIKSLAS – LAIMINGI KLIENTAI

Mes, kaip ir Jūs, rūpinamės savo ir namiškių sveikata, auginame ir mylime gyvūnus, todėl džiaugsimės galėdami prisidėti prie Jūsų meilės ir rūpesčio jais. Kartu kurkime laimingą mūsų ir mūsų augintinių gyvenimą.

 

ASORTIMENTAS

Prekiaujame super premium klasės augintinių maisto bei maisto papildų prekėmis pagamintomis nenaudojant dirbtinių priedų. Taip pat mūsų siūlomuose produktuose nerasite kviečių , rugių , miežių, sojos ir ryžių siekiant sumažinti alergijos riziką Jūsų augintiniui. Mes kaip ir gamintojas tiekiame tik geriausią ir labiausiai tinkamą Jūsų augintiniui maistą, pritaikytą ir subalansuotą atsižvelgiant į Jūsų augintinio gyvenimo etapą bei poreikius.

Atstovaujame Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) šio prekės ženklo gaminius: OLIVERS-PETFOOD